Prosafety, özel güvenlik sektörünün farklı, dinamik, yüksek becerisine sahip idari kadrosu, gelişmiş bilgi işlem sistemleri, özel güvenlik risk yönetim metotlarıyla güçlü sermaye yapısına sahiptir.

Özel Güvenlik Hizmeti veren bir firmadan öncelikle, can ve mal emniyetini koruyacak bir ortam yaratarak huzuru getirmesi beklenir. Bununla birlikte, sunduğumuz Özel Güvenlik hizmetini teklif öncesinde gerek yapmış olduğumuz saha güvenlik risk değerlendirmesi gerekse ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda size özel hale getirmekteyiz.

Prosafety, özel güvenlikte bilgi lideridir: İş ortaklarımız ve faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgi sahibiyiz, bu yüzden onların özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor ve onlara özel Özel Güvenlik Hizmeti icra ediyoruz.

Hızla küreselleşen dünya,değişim içinde olan jeopolitik ve sosyolojik, ekonomik dengeler, 21. Yüzyılda insanları daha güvenli ve daha özgür ortamlarda yasama anlayışına sürüklemektedir. Bireyin ve toplumun bu hakkını, Silahlı Kuvvetler ve emniyet güçlerinin yanı sıra ilave güvenlik ihtiyacının karşılanması için oluşturulan sistemler sağlar.

özel güvenlik
özel güvenlik

Bu sistemler devlet tarafından yapılandırılan 5188 sayılı Özel güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmeliği ile düzenlenmiştir. Kurumsallığın yanı sıra deneyimli ve güçlü organizasyon yapısı ile Güvenlik ve Koruma hizmetlerini siz seçkin müşterilerine sunmaktadır.

Birincil öncelikle güvenlik arar. Prosafety; etkin güvenlik danışmanlığı hizmetleri esas olmak üzere, güvenli, referanslı, vasıflı personeli; seçkin, profesyonel ve disiplinli kadrosuyla birçok farklı sektördeki müşterileri için kurumsal ve bireysel özel güvenlik hizmeti ve çözümleri sağlamaktadır.

Sektör içinde genç ve tecrübeli kadromuzla hizmette kalitemizden, başarıdan ödün vermeden güvenli geleceğinizi tasarlamaktayız.

Özel Güvenlik birimi kurmak için danışmanlık almak mı istiyorsunuz?

Güvenlik personellerinizin eğitime ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Çalıştığınız güvenlik şirketinin hizmetlerinden memnun değil misiniz?

Bilgi edinmek ve yasal sorumluluklarınızı öğrenmek mi istiyorsunuz?

Güvenlik sisteminizin yeterliliğinden şüpheniz mi var?

Personellerinizi ve şirketinizi zahmetsizce “Denetleyebileceğinizi” biliyor musunuz?

Telefonla  için Cihangir Şahin 05323823591 bilgi almak için arayabilirsiniz.  7 Gün 24 Saat bilgi@bulutdestek.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Unutmayınız!  Başvurunuz Bireysel ise; Telefon numaranız, bilgi almak istediğiniz konu hakkında kısa, açık bir yazı yeterli olacaktır.Bize ulaşan e – postaları sırası ile İşleme almaktayız. Başvurunuzda İletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız size daha çabuk ulaşmamızı sağlayacaktır.