Prosafety Yetkili Laboratuvar olarak  değerlerimiz olarak bağımsız, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktır, periyodik muayeneler ile iş hijyeni ölçümü, elektrik iç tesisatı kontrolü ve topraklama ölçümleri, emisyon ve imisyon yapmak, çalışma ortamındaki fiziksel ve kimyasal, biyolojik  risk etmenlerin ölçümü, kaldırma makineleri ve basınçlı kapların deney ve periyodik kontrolleri hizmetleri amacıyla kurulmuştur. Prosafety bu faaliyetleri ÇSGB nin Yetkilendirdiği İSGÜM Yetki Belgeli Firma olarak ve TÜRKAK tarafından yapılan denetimler sonucunda akredite edilmiş bir firma olarak yürürlükteki kanun, standart ve prosedürlere  uygun olarak yapmakla yükümlüdür. İSGÜM Yetki Belgesi

İşimizde  Uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Tecrübemiz sektöründe kılavuz olacak haritalar çıkartırız.

HIZLI VE GÜVENİLİR ÖLÇÜM VE RAPORLAMA

Günümüz koşullarında zamanın etkili kullanımı ve güvenilir ölçüm yapmak sektörel olarak bizim için son derece önemlidir. Uygun bir planlamayla ve dinamik bir ekiple çalışma neticesinde sloganımız müşterimize, hızlı, güvenilir ve makul fiyat politikasıyla hizmet verebilmektir.

Ekip Ruhunu  Destekleriz

Dayanışma kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışmalarımızla verimliliği kalıcı hale getiririz.

Müşteri Odaklıyız

Müşterilerinin  beklentilerine ve ihtiyacına uygun, kaliteli hizmet sunma esasına dayanarak kalite politikası olarak belirlemiştir.