polisan holding
referans türkiye finans
tcdd referans
ricoh referans
punto referans
oba referans
mutsan referans
koçak farma referans
moda bagno referans
pharma referans
cemre reklam referans
diko referans
carrefour referans
alfa polimer referans
alfa gama referans
ufo referans
metsan referans
mcr referans
low referans
esebtejs referans
emre ofset referans
dizdar referans
dssy referans
servomatik referans
sen referans
plastik referans
schrack referans
logo referans
özel plastik referans
lider referans
ck grup referans
biomin referans
berk grafik referans
hazine-mustesarligi
İller bankası
erkol-oyuncak-ortam-olcumu
acron-etcbase-topraklama-olcumu
avrasya-hastanesİ
dumankaya-insaat
trendpack
otingo
altoteks
pele
casmoni
senyuva aluminyum
gnc
Karma-light
profilo-odeme-sistemleri
mercury
ismer-ortam-olcumu-ve-maruziyet-ve-olcumu

Prosafety’ nin müşterilerine ve referanslar ına sunduğu İş Güvenliği Kanunu kapsamında Ortam Ölçümleri ve Periyodik Kontrol, Elektrik Topraklama Ölçümleri hizmetleriyle proje bazlı çalışmaların sağlanmasına devam edilmektedir. Bununla birlikte müşterilerinin bağlılığının arttırılmasına yönelik yıllık kontrol ve ölçümlerin düzenli olarak planlanması sağlanmaktadır. Kalite odaklı ve müşteri memnuniyeti sürdürülebilirliğini sağlamak üzere referanslar ımızdan yola çıkarak kalite ve güven çerçevesinde hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz. Çözüm odaklı ve geri bildirimlerle sürekli iyileşmenin sağlanması referanslarımızın güçlenmesine katkıda bulunmaktadır. Potansiyel olarak referanslarımıza yenisini ekleyebileceğimiz hizmet kapasitemizin genişlemesine sebep olarak ülkemizin dört bir yanında hızlı ve güvenilir çalışma ortamını sağlamaktayız. Giderek sanayileşen ülkemizde oluşabilecek kaza ve meslek hastalığı risklerine karşı iş gücü kayıpları maddi manevi tazminat yükümlülüklerini azaltmada pay sahibi olarak ülke ekonomisine ve toplumumuza fayda sağlamayı hedeflemekteyiz. Referanslarımızdan aldığımız güç ve doğrulukla çözüm odaklı ve proaktif yaklaşımlarla hizmet alan firmalarımızın en az hatayla yol almalarına rehberlik etmekteyiz. Mesleki deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde referanslarımızı ülke dışına yani global piyasaya taşımaktayız.

Referanslarımıza değer katan en önemli etkenlerin proaktif bir yolla risk yönetim süreçleri konusunda ortam gözetimin analiz edilmesi, izlenmesi ve süreç boyunca iletişim ve danışmanlığın temin edilmesi önemli bir faktördür. Referanslarımızda bulunan müşterilerimizin iş güvenliği ölçümlerinin yönetimi ve bunlar hakkında önerilerinin sunulması bilgi ve kalitemizin iş yerlerinde sürekli iyileştirmeye yardımcı olması firmaların prestijinin korunmasına pozitif etkide bulunmaktadır. Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz yıllık hizmet alımı yaptığımız referanslarımız ile organizasyon içerisinde iş sağlığı ve güvenliği programları uygunluğu verimliliği konularında iyi sonuçlar elde edilmesini ve iç ve dış durumlardaki değişiklere etkin cevap verebilme kabiliyeti kazandırmaktayız.
Gürültü ölçümleri, termal konfor ölçümleri, aydınlatma ölçümleri, toz ölçümleri, kimyasal gaz ölçümleri (VOC ölçümleri) gibi fiziksel ve kimyasal parametrelerine maruz kalınması tecrübe ve bilgi sonucu etkin stratejik planlama yapılarak işletmelere özel deney test analiz ve raporlamalarla ortaya konulur.

Tercih edilmemizde fayda maliyet analizi yapıldığında ortam ölçümleri organize edilmesi çalışanların kişisel maruziyet ölçüm katılımlarına dair bilgilendirilmeleri referanslarımızı kapsayan firmaların kanuni yaptırım çerçevesinde hem nitel hem nicel performdans ve izlemesinin kriterleri içerir.