Faaliyet gösterdiğimiz iller İstanbul, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ, Balıkesir, İzmir, Aydın, Denizli, Isparta, Muğla, Antalya, Ankara, Kastamonu dur.

Telefon veya mail yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. MERKEZ TEL NO: 0212 211 09 10
(Gerekli)
(Gerekli)
(Gerekli)
Ortam Ölçümü ve Periyodik Kontrol Hizmet Başvuru Süreci Akış Şeması

İletişim Formu kapsamında firma bilgileri, iletişim adresiniz ve ileti konu başlığını seçmeniz ve hemen altında ise talep içeriğiniz hakkındaki ileti alanları doldurarak göndermeniz ile size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak mesajınızı yollamanız zamandan tasarruf ederek, göndermiş olduğunuz bilgiler ile birlikte, ilgili bölüme aktarılarak kalite yönetim sistemimizce analiz edilerek sizlere daha iyi hizmet vermemize yardımcı olacaktır. Teklif talebi veya bilgi almak amacıyla konu hakkında en kısa sürede sizlere gerekli aksiyon planı ve bilgilendirmeyi incelememiz ve hazır etmemiz sonucunda, gerekli analizleri size sunarak, daha kısa sürede hedefinizi yakalamanızda yardımcı olabiliriz.

Hizmet kalemlerimiz özellikle, performansı pazarlama, satış ve vb diğer uygulamalarımızla ilgili müşteri geri dönüşleri ve müşteri memnuniyet sonuçlarının bütününü kapsar. Firmamızda uygulanan tüm ticari faaliyet verilen hizmet bölümlerinde, müşteri iletişimlerinden ve iyileştirme gerekliyse uygunsuzlukların giderilmesinden müşteri iletişim bölümümüz sorumludur. Gelebilecek her türlü bildirim buna göre analiz edilerek pro aktif olunması sağlanır. Müşteri iletişim süreçlerimizde hizmetlerimizi yeterliliği ve kalitesi, taleplerin karşılanması, hizmetin güvenirliği, hizmetin performansı ve fonksiyonel özellikleri kayıt altına tutularak, düzeltici ve önleyici faaliyetler kapsamında işleme alınır. Kurumsal web sitemiz içerisinde müşteri ilişkileri bölümü sayfasında iletişim formu ortamları oluşturulmuştur. Müşteri ilişkileri ile ilgili müşteriye nasıl cevap verileceği ve uygulanabilir olduğunda, sorunu düzeltmek için ne gibi alternatif yollar izlenebileceği, uygulama faaliyetleri prosedürlerimize göre gerçekleştirilmektedir. İletişim ile ilgili hizmet verdiğimiz firmaların hizmeti nasıl algıladıklarını sonuçlar yoluyla analiz ederek sorumlu ve terminler belirlenerek gerçekleştirilir. Hizmet alan kurum ve kuruluşlarda iletişim faaliyetlerimizin oluşturulmasında kalite yönetim sistemimizin belirlediği prosedürler ile faaliyetler tanımlanır.

Yapılacak olan rutin ziyaretler ile hizmet kalitesini en üst düzeye taşımayı hedeflemekteyiz.

Sizlere sürekli güncel bilgiler aktarma amaçlı hazırladığımız duyuru, haber vs. yöntemleri dışında web sayfamızı da sürekli olarak güncel tutmaktayız. Sektörel olarak aradığınız tüm bilgi ve dökümanları web sitemizde bulabilirsiniz.

‘Şeffaflık’ ilkesi gereğince tarafımıza iletmek istediğiniz öneri ve şikayetleri de yine web sitemizden , Müşteri Öneri ve Şikayet Formu, Teklif Talep Formuna, PK-PRS.06 Şikayet prosedürü rev01, PK-PRS.06-FRM.01 Müşteri Memnuniyet Anketi tıklayarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz. İletişim formunu doldurup ‘GÖNDER’ butonuyla bize ulaştırdığınız andan itibaren ilgili konuda araştırma yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.