kostik nerede kullanılır

Ucuz Fiyata Kostik ve Kostik Satışı Nerede Yapılır

Kostik Nedir?

Kostiğin formülü NaOH (Sodyum hidroksit) olan asit bazlı bir bileşendir. Sabunun Temel ham maddesidir. Kostik ve yağ tepkimesinden gliserin & sabun ortaya çıkmaktadır ve her türlü fabrikada kullanılan bir kimyasaldır, temizleyici olarak kullanılır ,Yağ fabrikaları, Zeytin üretim fabrikaları, kağıt fabrikaları , tekstil fabrikalarından petrol ve rafine fabrikalara kadar her yer de kullanılmaktadır. Kostik ‘in temel bileşenleri Tuz ve sudur. Yerel üretimi olmakla beraber ithal de edilmektedir , yerel ve ithal ürünler arasında kalite farkı gösterir, Kostik de saflık dereceleri bulunmaktadır , Örnek olarak %98 saflıkta olan pul kostik , %49 oranla sıvı kostiğe dönüştürülebilir , 1 Ton pul kostik 1 ton su ile karıştırılarak yapılmaktadır. Genel olarak tercihler sıvı kostik dedir. Sebebi kostik ve su tepkimeye girdiği zaman yüksek derece de ısı meydana çıkar ve devir daim yapmak gerekmektedir, bu işlem sırasında göze temas ederse körlüğe sebep olabilir, deri de yanma yapabilir.

Kostik Fiyatları ve Kostik Satışı

Sıvı kostik satışı olarak daha revaçtadır lakin fiyat olarak daha yüksektir. Kostik fiyatlarımız piyasaya fiyatına göre oldukça uygundur. Kostik nerede satılır sorusuna yanıt arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ucuz kostik ve uygun fiyat kostik için Teklif almak istiyorsanız, mail veya telefon yoluyla irtibata geçebilirsiniz. İthal kostik için bize web sitemizden ve ya Hayri Durucu GSM: 0530 375 57 27 ulaşabilirsiniz.

Sıvı kostik nedir?

Sıvı kostik adından anlaşılacağı gibi sıvı hali olmakla birlikte % 46 – 48 sodyum hidroksitin sıvı formudur. Yanıcı olmamakla birlikte, suyla etkileşime girmesiyle ısı açığa çıkarabilmektedir. Yaygın olarak temizlik amacıyla kullanımı görülmektedir.

Kostiği ne çözer?

Sodyum hidroksit in çözündüğü madde; Su, EtanolMetanol dur.
Kostik Satışı
Kostik Satışı Ürünlerimiz

Caustic soda (Liquid, Pearl, Flakke)

Common name for sodium hydroxide (NaOH), a strong alkaline substance used in the manufacture of paint and detergents, or as a drain cleaner. Sodium hydroxide, chemical formula NaOH White deliquescent crystals that absorb carbon dioxide and water from the air Soluble in water, alcohol and glycerol and used as a strong base in chemical reactions. The common name for Sodium Hydroxide (NaOH) a colorless, odorless liquid produced as part of the same process that creates chlorine from brine A strong alkali which is used as a neutralizing agent in a wide range of chemical processes sodium hydroxide, NaOH. Often referred to as “caustic” or “lye,” it is the principal co-product in chlorine manufacture Sold as a household chemical for unblocking drains and used industrially in the manufacture of rayon, pulp and paper, aluminium, soaps and detergents, textiles and vegetable oils. For more details and price.

Contact via Hayri Durucu mail or Phone number: 0530 375 57 27 [email protected]