Belgelerimiz

Prosafety Hijyen Ölçüm Test Analiz Laboratuvarı Ltd. Şti. TÜRKAK tarafından TS EN ISO/IEC 17020 (İş Hijyeni) ve 17025 (A Tipi Muayene Kuruluşu) Akreditasyonlu ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığından (İSGÜM) Yetkilendirilmiş Laboratuvar No: 171 ile faaliyet göstermektedir. İlgili dosyalara aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • İSGÜM YETKİ BELGESİ 


  • TS EN ISO/IEC 17025 


  • TS EN ISO/IEC 17020 


Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz: Kalite ve Farklılığıyla Sektöründe öncü olmak

Misyonumuz: Konusundaki profesyonellerin tecrübesi ve ekip olma ruhuyla, kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sağlayarak sürdürülebilir üstünlükler yaratma

Değerlerimiz

Prosafety olarak  değerlerimiz olarak bağımsız, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktır. İş hijyeni ölçümü, elektrik iç tesisatı kontrolü ve topraklama ölçümleri, emisyon ve imisyon yapmak, çalışma ortamındaki fiziksel ve kimyasal, biyolojik  risk etmenlerin ölçümü, kaldırma makineleri ve basınçlı kapların deney ve periyodik kontrolleri hizmetleri amacıyla kurulmuştur. Prosafety bu faaliyetleri ÇSGB nin Yetkilendirdiği İSGÜM Yetki Belgeli Firma olarak ve TÜRKAK tarafından yapılan denetimler sonucunda akredite edilmiş bir firma olarak yürürlükteki kanun, standart ve prosedürlere  uygun olarak yapmakla yükümlüdür. İSGÜM Yetki Belgesi

İşimizde  Uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Tecrübemiz sektöründe kılavuz olacak haritalar çıkartırız.

Hızlı ve Güvenilir Ölçüm ve Raporlama

Günümüz koşullarında zamanın etkili kullanımı ve güvenilir ölçüm yapmak sektörel olarak bizim için son derece önemlidir. Uygun bir planlamayla ve dinamik bir ekiple çalışma neticesinde sloganımız müşterimize, hızlı, güvenilir ve makul fiyat politikasıyla hizmet verebilmektir.

Ekip Ruhunu Destekleriz

Dayanışma kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışmalarımızla verimliliği kalıcı hale getiririz.

Müşteri Odaklıyız

Müşterilerinin  beklentilerine ve ihtiyacına uygun, kaliteli hizmet sunma esasına dayanarak kalite politikası olarak belirlemiştir.

Kalite Politikamız

KEK-FRM.02 (Kalite Politikası Formu).rev00 Gün01 için tıklayınız.

ÜST YÖNETİM BEYANI için tıklayınız.

YOEK-01 Ana Politiklarımız (İlan) REV01 için tıklayınız.

PRS.23-TLM.02 Karar Kuralı Diyagramı talimatı rev00 İçin tıklayınız.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, kaliteli hizmet sunma esasını benimsemiştir. Kalite Politikamız çerçevesinde, Müşterilerine İş Güvenliği ve Test, Analiz, Ölçüm alanında yaratıcı çözümler sunmayı amaçlamış olan Prosafety Hijyen Laboratuvarı, çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu çerçevede Kalite Politikamız çerçevesinde Prosafety; müşteri öneri ve şikayet formumüşteri memnuniyet formu aracılığıyla talebinin alınması, talebin analiz edilerek çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet süreçleriyle ilgili dokümanlarını oluşturarak kaliteyi güvence altına almıştır.

Kalite Değerlerimiz

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri”  üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı  Prosafety Hijyen Ölçüm Test Analiz Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti.  alanında değerlerimiz;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümleri sunmak
  • Verimliliği sürdürülebilir hale getirmek
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak,
  • Kalıcı müşteriler edinmek…

şeklinde bakıyoruz.

Referanslarımızı görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: Referanslarımız

Gizlilik Beyanı

Kuruluşumuz, Deney/Test işlemleri sırasında edindiği bilgilerin gizliliğinin korunacağı güvencesini müşterisi yaptığı yazılı sözleşmelerde taahhüt etmektedir. Telif ve patent hakları korunmaktadır.

PROSAFETY HİJYEN ÖLÇÜM TEST ANALİZ LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. müşterisi hakkında sahip olduğu veya olacağı tüm belge, bilgi ve malumatları müşterisi’ nin  sırrı kabul etmiş olup, bu bilgi ve belgeleri her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü şahıslara açıklayamaz. Vizyon ve Misyon u yukarıda bahsedilen PROSAFETY HİJYEN ÖLÇÜM TEST ANALİZ LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. kendi lehine veya üçüncü şahıslar lehine müşterisi’ nin imalat tekniklerini, modellerini, imalathanelerini kullanamaz. PROSAFETY HİJYEN ÖLÇÜM TEST ANALİZ LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. hizmet süresi içinde, müşterisi’ nin yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerini ve bu kişi veya kuruluşların aldıkları malların cins, çeşit, miktar ve hatlarını, bu konuda taraflar arasında yapılan anlaşmaları, müşteri listelerini, fiyatları, özel sözleşmeleri ve benzeri bilgileri müşteri’ den ve işyerinden öğrenmiş olduğu ve öğreneceği bilumum teknik bilgileri, projeleri, imalat tekniklerini, imalatta kullanılan hammaddeleri, tasarımları, çalışmalarında edindiği bilgileri, hatta doğrudan doğruya veya dolaylı olarak öğrendiği idari ve ticari bilgi ve sırları büyük bir titizlikle muhafaza etmeye, bunları hiç kimseye nakil etmemeye, göstermemeye dolaylı veya dolaysız herhangi bir açıklamada bulunmamaya, bu bilgilerden başkalarının istifadesine imkan vermemeye mecburdur. PROSAFETY HİJYEN ÖLÇÜM TEST ANALİZ LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. bütün bu hususları müşteri’ ye karşı kesin olarak kabul ve taahhüt etmiştir.

PROSAFETY HİJYEN ÖLÇÜM TEST ANALİZ LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. yukarıdaki konularda belirtilen hiçbir bilgiyi kağıt, liste, disk, disket internet vb. araçla yayamaz, yayılmasına aracılık edemez.

PROSAFETY HİJYEN ÖLÇÜM TEST ANALİZ LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. öğrendiği bu bilgi ve sırları gerek müşteri’ deki görevinin devamı sırasında ve gerekse herhangi bir sebeple görevin sonra ermesinden sonra dahi aynen muhafaza edecektir.