Belgelerimiz

TS EN ISO/IEC 17025

İSGÜM YETKİ BELGESİ

TS EN ISO/IEC 17020

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz: Kalite ve Farklılığıyla Sektöründe öncü olmak

Misyonumuz: Konusundaki profesyonellerin tecrübesi ve ekip olma ruhuyla, kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sağlayarak sürdürülebilir üstünlükler yaratma

Değerlerimiz

Prosafety olarak değerlerimiz olarak bağımsız, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktır. İş hijyeni ölçümü, elektrik iç tesisatı kontrolü ve topraklama ölçümleri, emisyon ve imisyon yapmak, çalışma ortamındaki fiziksel ve kimyasal, biyolojik risk etmenlerin ölçümü, kaldırma makineleri ve basınçlı kapların deney ve periyodik kontrolleri hizmetleri amacıyla kurulmuştur. Prosafety bu faaliyetleri ÇSGB nin Yetkilendirdiği İSGÜM Yetki Belgeli Firma olarak ve TÜRKAK tarafından yapılan denetimler sonucunda akredite edilmiş bir firma olarak yürürlükteki kanun, standart ve prosedürlere uygun olarak yapmakla yükümlüdür.

Kalite Politikamız

KEK-FRM.02 (Kalite Politikası Formu).rev00 Gün01 için tıklayınız.

ÜST YÖNETİM BEYANI için tıklayınız.

YOEK-01 Ana Politiklarımız (İlan) REV01 için tıklayınız.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, kaliteli hizmet sunma esasını benimsemiştir. Kalite Politikamız çerçevesinde, Müşterilerine İş Güvenliği ve Test, Analiz, Ölçüm alanında yaratıcı çözümler sunmayı amaçlamış olan Prosafety Hijyen Laboratuvarı, çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu çerçevede Kalite Politikamız çerçevesinde Prosafety; müşteri öneri ve şikayet formu, aracılığıyla talebinin alınması, talebin analiz edilerek çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet süreçleriyle ilgili dokümanlarını oluşturarak kaliteyi güvence altına almıştır.

Kalite Değerlerimiz

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri”  üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı  Prosafety Hijyen Ölçüm Test Analiz Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti.  alanında değerlerimiz;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümleri sunmak
  • Verimliliği sürdürülebilir hale getirmek
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak,
  • Kalıcı müşteriler edinmek…

şeklinde bakıyoruz.

Değerlerimiz

Prosafety olarak  değerlerimiz olarak bağımsız, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktır. İş hijyeni ölçümü, elektrik iç tesisatı kontrolü ve topraklama ölçümleri, emisyon ve imisyon yapmak, çalışma ortamındaki fiziksel ve kimyasal, biyolojik  risk etmenlerin ölçümü, kaldırma makineleri ve basınçlı kapların deney ve periyodik kontrolleri hizmetleri amacıyla kurulmuştur. Prosafety bu faaliyetleri ÇSGB nin Yetkilendirdiği İSGÜM Yetki Belgeli Firma olarak ve TÜRKAK tarafından yapılan denetimler sonucunda akredite edilmiş bir firma olarak yürürlükteki kanun, standart ve prosedürlere  uygun olarak yapmakla yükümlüdür.

Ekip Ruhunu Destekleriz

Dayanışma kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışmalarımızla verimliliği kalıcı hale getiririz.

İşimizde  Uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Tecrübemiz sektöründe kılavuz olacak haritalar çıkartırız.

Müşteri Odaklıyız

Müşterilerinin  beklentilerine ve ihtiyacına uygun, kaliteli hizmet sunma esasına dayanarak kalite politikası olarak belirlemiştir.

Hızlı ve Güvenilir Ölçüm ve Raporlama

Günümüz koşullarında zamanın etkili kullanımı ve güvenilir ölçüm yapmak sektörel olarak bizim için son derece önemlidir. Uygun bir planlamayla ve dinamik bir ekiple çalışma neticesinde sloganımız müşterimize, hızlı, güvenilir ve makul fiyat politikasıyla hizmet verebilmektir.